Skip to content

AngularJS | ReactJS | PHP Laravel | PrestaShop programavimas

A
Aleksas
Vilnius

Kontaktai


Tinklalapis

+ Susisiekti

BENDROJI INFORMACIJA

Teikiame plataus spektro programavimo paslaugas. Orientuojamės į produktų kokybę ir nuolatinį bendradarbiavimą su esamais klientais. Mūsų klientai:
Programavimo kompanijos
SEO kompanijos
Dizaino kompanijos
Verslo sektoriaus kompanijos

Fokusuojamės į sudėtingesnių sistemų kūrimą įmonėms, pvz:
Verslo valdymo sistemos (ERP)
Klientų valdymo sistemos (CRM)
Individualių procesų valdymo sistemos
Logistikos valdymo sistemos (FMS)
Dokumentų valdymo sistemos (DMS)
Taip pat kuriame internetinius tinklapius, internetines parduotuves bei mobiliąsias aplikacijas. Tam, kad klientas galėtų pats valdyti sukurtą sistemą, tinklapį ar parduotuvę, visuomet įdiegiame atvirojo kodo (open source) turinio valdymo sistemą ir apmokome ja naudotis. Nepaliekame kliento vieno ir nuolatos konsultuojame iškilusiais klausimais. Esant būtinybei - padedame.

DARBO PROCESAS

Tam, kad užtikrinti kuriamų produktų kokybę, naudojame kodo peržiūros ir testavimo programinę įrangą. Sukurtas funkcijas testuoja keli programuotojai, o, radus klaidą, ji ištaisoma, taip nepaliekant netyčinių klaidų padarytų darbo proceso metu.
Dirbame Waterfall ir Agile principu - priklauso nuo projekto.

Konsultuojame nemokamai. Paskambinkite nurodytu numeriu ir suteiksime visą reikiamą informaciją, patarsime bei pasiūlysime geriausią sprendimo variantą jūsų projektui.
Prašau kreiptis 2 savaites prieš planuojamų darbų pradžią, nes esame pakankamai užimti. Jeigu yra skubūs darbai, galime pradėti iškarto už didesnį valandinį/fiksuotą atlygį. Norėdami pamatyti mūsų kurtus programinės įrangos pavyzdžius prašau susisiekti ir suteiksime priėjimą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Web-app/software kūrimas. Dokumentų/sąskaitų valdymo įrankiai, Verslo procesų įrankių kūrimas, pritaikymas specifiniams verslo poreikiams, CRM kūrimas/integravimas, vidiniai įmonės komunikacijos įrankiai, užduočių kūrimo, paskirstymo, stebėjimo įrankiai ir daug kitų. Chat bot'ų kūrimas (chat bot), crawler/scrapper scriptų rašymas ir paleidimas.

PHP custom programavimas arba su bet kuriuo populiariu frameworku - daugiausiai Laravel/Symphony2 arba Codeigniter. Pilnas front-end'as/backend'as: javascript, node.js, angular.js, jquery, ajax, reactjs, Bootstrap.
Serverių pajungimas, architektūra, cPanel, phpAdmin, centOS, Linux.

WordPress plugin'ų/addon'ų kūrimas, svetainės tobulinimas, priežiūrą, integravimas. WooCommerce pajungimas, priežiūra.

Magento, PrestaShop - kūrimas, priežiūra, vystymas.