Skip to content

Profesionalios įvairių tekstų kūrimo, komunikacijos/socialinių tinklų administravimo paslaugos: tekstai interneto svetainėms, blog'ams, pranešimai spaudai, konsultacijos, socialinių tinklų administravimas, kita komunikacijai skirta medžiaga, vidinės ir išorinės komunikacijos strategijos rengimas.
Turiu Lietuvių filologijos bakalauro, Tarptautinės komunikacijos (anglų k.) magistro diplomus. Taip pat užsienyje studijavau anglų filologiją, dėsčiau anglų kalbą. Turiu darbo patirties tekstų rašymo (socialinės, ekonomikos, IT ir kitų sričių), komunikacijos srityje su nevyriausybinėmis ir verslo organizacijomis.
Manau, kad viskas prasideda nuo vizijos ir visiškai nesvarbu, ar ruošiatės užkariauti rinką nauju produktu/paslauga, ar būti labiau žinomais, ar stipresniais rinkos lyderiais. Pagrindinė mano kaip komunikacijos profesionalės užduotis - suprasti jūsų verslo ar organizacijos tikslus ir pagal tai formuoti visus komunikacinius procesus.
"Pasaulyje yra tik vienas blogesnis dalykas už tą, kai visi apie tave kalba, - kai niekas apie tave nekalba", - yra pasakęs Oscar Wilde. Būkite išgirsti čia ir dabar.