Skip to content

Reklamos kūrėjai – patogi reklamos ir marketingo paslaugų pristatymo platforma.

Portalo komanda

Ruta (1)

Rūta

portalo idėjos vystytoja, vadovė

Vitoldas (1)

Vitoldas

portalo plėtros vadovas

Fausta (1)

Fausta

projekto koordinatorė

Kam Skirta

Kam skirtas portalas?

Portalas tai - vieta tiek reklamos ir marketingo specialistams, norintiems pristatyti save potencialiems klientams ar partneriams, tiek įmonėms ar kitiems verslo atstovams, ieškantiems reklamos ir marketingo paslaugų teikėjų.

Tikslai

Mūsų tikslai

Mes, Adface - kūrybinė marketingo agentūra, portalo vystytojai, siekiame, kad šis projektas taptų gerai Lietuvos verslo bendruomenei žinoma vieta, kur būtų pristatomos visos įmanomos reklamos ir marketingo paslaugos bei jas teikiantys specialistai (įmonės ir specialistai). Portalo tikslas – suburti reklamos ir marketingo profesionalų bendruomenę, kur palaikydami vieni kitus ir bendradarbiaudami galėtume patenkinti visus verslui kylančius poreikius. Mums vienodai svarbi tiek reklamos kūrėjų, tiek verslo bendruomenės nuomonė ir grįžtamasis ryšys apie portalo tobulinimo gaires, tad esame pasirengę atsižvelgti į kiekvieną konstruktyvią pastabą. Mūsų tikslas yra skatinti ir puoselėti kokybišką ilgalaikį bendradarbiavimą. Tad siekiame, kad ne tik būtų teikiamos kokybiškos paslaugos, bet ir laikomasi visų abipusių įsipareigojimų.

Uzsakymas

Paslaugų užsakovams

Šiuolaikinis verslas sunkiai įsivaizduojamas be reklamos ir marketingo. Galima turėti puikius produktus ir paslaugas, bet jei apie juos nežino potencialūs vartotojai, visas gėris taip ir liks dūlėti lentynose. Galima viešinti ir populiarinti save ir savo gaminius patiems. Galima naudotis profesionalių specialistų paslaugomis. Portalo tikslas yra suburti į vieną vietą kuo platesnį Lietuvos reklamos ir marketingo specialistų būrį ir sudaryti galimybę visiems, kam tai aktualu, lengvai ir greitai surasti tinkamiausią reklamos kūrėją.

Tiekejams

Paslaugų tiekėjams

Lietuva pelnytai gali didžiuotis nuolat augančiu profesionalių, ambicingų, išmanančių savo sritį reklamos ir marketingo specialistų būriu. Šie žmonės kaip niekas kitas supranta, kad batsiuvys negali būti be batų. Tad portalo tikslas – suteikti galimybę ne tik išsamiai prisistatyti potencialiems klientams, bet ir matyti, kuo kvėpuoja kolegos, kas dabar ant bangos ir kuria kryptimi reikėtų save auginti.