Skip to content

Inter Svetainė – internetinių tinklalapių kūrimas

Ž
Žilvinas Vaišnoras
Klaipėda

Kontaktai


Tinklalapis

+ Susisiekti

Inter Svetainė - El. Įvaizdžio Konsultantas

Inter Svetainė“ – tai šviežias kąsnis verslui su patyrusiais savo srities specialistais. Mūsų žmonės kuria internetines svetaines, firminį įmonės stilių, atnaujina svetainės administravimą, koreguoja paieškos sistemos reitingą, siūlo darbo optimizavimo ir grafinio dizaino paslaugas – trumpai tariant, Inter Svetainė gali pasiūlyti viską, ko reikia, kad Jūsų verslas internetinėje erdvėje klestėtų.

INTER SVETAINĖ SIŪLOMOS PASLAUGOS:

internetinių svetainių kūrimas (tinklapių kūrimas),

elektroninių parduotuvių kūrimas,

logotipų kūrimas,

vizitinių kortelių maketavimas,

firminio stiliaus sukūrimas (firminiai blankai, vokai, aplankai, bloknotai, lapelių blokai, firminiai drabužiai gali tapti Jūsų reklamos dalimi, malonia dovana verslo klientams ar paprasčiausiu būdu atkreipti būsimo kliento dėmesį),

serverio paslaugos,

paieškos sistemų optimizavimas (SEO),

klientų valdymo programos (CRM) įdiegimas Jūsų tinklapyje,

parinkimas tinkamo internetinio vardo (domeno), kuriuo lengviau būsite randami internete ir kuris tinkamai apibūdins Jūsų veiklą,

vardinių elektroninių pašto dėžučių sukūrimas pagal Jūsų turimo domeno galūnę (pvz. info@intersvetaine.lt).

Kurdami savo internetinę svetainę pas mus, galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią planą: MINI, VERSLO ar IŠMANIĄJĄ svetainę.
Jeigu norite patogiai ir be jokio vargo pradėti prekiauti internetu, mes Jums sukursime elektroninę parduotuvę su Jūsų pasirinktu dizainu.
Leiskite mums viską atlikti už Jus: suvedame visą tinklalapiui reikalingą informaciją, maketuojame, paruošiame tinklalapį paieškos varikliams. Jums tereikia pateikti mums reikalingą informaciją, kurią norite išvysti savo tinklalapyje ar elektroninėje parduotuvėje. TAI PAPRASTA!