Skip to content

Interneto Svetainių bei Internetinių Elektroninių Parduotuvių Kūrimas

R
Rasa
Kaunas

Kontaktai


Tinklalapis

+ Susisiekti

Jauna reklama dirba nuo 2000-ųjų metų, tad galime didžiuotis ilgamete patirtimi internetinių svetainių bei elektroninių parduotuvių kūrimo srityje.

Mes kuriame Jums naudingas, funkcionalias ir individualius poreikius atitinkančias interneto svetaines. Neverta atidėlioti, nes nėra geresnio laiko PRADĖTI nei TIESIOG DABAR. Užpildykite kontaktinę formą ( https://www.jaunareklama.lt/lt/interneto-svetainiu-kainos.htm ) arba skambinkite mums tel. +370 655 69967 ir gaukite tik Jūsų įmonei parengtą GERĄ PASIŪLYMĄ.

Kodėl dirbti su Jauna reklama yra GERAS JŪSŲ PASIRINKIMAS ?

 1. Daugiau kaip 17 metų mes kuriame profesionalias, funkcionalias, modernaus dizaino interneto svetaines. Peržiūrėkite naujausius mūsų atliktus darbus
  Interneto svetainės - https://www.jaunareklama.lt/lt/interneto-svetaines.htm
  Elektroninės parduotuvės - https://www.jaunareklama.lt/lt/internetiniu-elektroniniu-parduotuviu-kurimas.htm
 2. Visi svetainės kūrimo procesai yra vienose rankose. Ar pagalvojote, kad naujos interneto svetainės sukūrimas gali užimti vos kelias valandas Jūsų laiko? Idėja, koncepcija, dizaino sprendimai, funkcionalumas, informacijos pateikimas - viskuo pasirūpinsime mes. Jums tereikės peržiūrėti ir pasakyti savo pastabas. Paprasta, ar ne?
 3. Tikime, kad svarbiausia versle - laimingi klientai. Koreguojame ir tobuliname tol, kol mūsų klientas yra 100% patenkintas. Be jokių papildomų mokesčių.
 4. Vienas kontaktinis asmuo, kuris žino viską apie Jūsų projektą. Skambinate tiesiogiai ir gaunate atsakymus arba pagalbą iš karto.
 5. Jūs lengvai galite administruoti savo interneto svetainę patys - tai paprasta. Bet jei neturite tam laiko ar norite keisti ne tik tekstą, bet ir vizualius sprendius - tai padarysime greitai. Dažniausiai tai ir kainuoja pigiau, jei įvertintume darbuotojo sugaištą laiką, o Jūsų svetainė visada atrodys ir dirbs nepriekaištingai.
 6. Kai dirbate su JAUNA REKLAMA , būkite tikri, kad svetainė yra draugiška SEO ir suprogramuota pagal aukščiausius kokybės standartus. Be to, mes pasirūpinsime, jog jūsų ankstenės svetainės "įdirbis" paieškos sistemose niekur nedingtų.
 7. Mes dirbame Jums. Patikimai ir atsakingai. Tapkite ir Jūs mūsų laimingu klientu, siųskite užklausą ir gaukite specialiai Jums paruoštą kainos pasiūlymą.

Norite sužinoti, ką apie mus sako mūsų klientai? Skaitykite atsiliepimus https://www.jaunareklama.lt/lt/klientu-atsiliepimai.htm Nenorite laukti? Skambinkite tel. +370 655 69967Telefonai užimti? Parašykite mums elektroniniu paštu rasa@jaunareklama.lt