Skip to content

Interneto svetainių / puslapių / parduotuvių kūrimas, web. E-svetainė

J
Jūratė
Kaunas

Kontaktai


Tinklalapis

+ Susisiekti

E-svetainė kolektyvas veiklą pradėjo 2000 metais. Mes vienijame progresyvius, inovatyvius, labai aukšto lygio IT srities specialistus ir dizainerius, turinčius nemažesne kaip 5 metų darbinę patirtį. Per šiuos metus mes matėme ir išgyvenome 2 didžiąsias krizes. Nei per jas, nei po jų nei vienas mūsų klientas nebuvo paliktas likimo valiai. Todėl kaip gamintojai mes esame labai patikimi ir ilgalaikėje perspektyvoje. Mes galime atsakingai ir kokybiškai vykdyti mūsų sukurtų projektų priežiūrą. Taip pat į mus visada galėsite kreiptis, jei svetainę reikės tobulinti, papildyti funkcijomis, ar pataisyti jei atsirastų koks nors gedimas.

Mūsų įmonės veikla apima šias sritis:

 • Interneto svetainių kūrimas;
 • Elektroninių parduotuvių kūrimas;
 • Garantinė ir pogarantinė priežiūra;
 • Serverių nuoma.

Mes siūlome:

 • Aukšto lygio vienetinio dizaino sprendimus. (Siūloma keletas skirtingų dizaino sprendimų. Iš jų pasirenkami tinkami, kurie vėliau dar gali būti tobulinami). Arba padedame nusipirkti jau sukurtus dizaino šablonus iš tokių platformu kaip themeforest.net, templatemonster.com ir pan.;
 • Programuojami Svetainės dizaino šablonai pagal Užsakovo patvirtintus meninius apipavidalinimus. Suprogramuoti arba nupirkti meninio apipavidalinimo šablonai apjungimai su pasirinktu TVS. Mes įsipareigojame kad:
  - Visi Svetainės puslapiai bus vienodai rodomi pagrindinėse interneto naršyklėse,
  - Internet Explorer, Mozilla Firefox,.Opera; - Svetainės dizainas bus suprogramuotas ir pritaikytas skirtingoms ekrano skiriamosioms geboms pradedant nuo 1024x768, 1280 x 1024, 1440 x 900 ir daugiau;
  - Svetainės dizainas bus paruoštas ir suprogramuotas taip, kad būtų pasiektas optimalus krovimosi greitis;
  - Svetainės programinis kodas bus optimizuotas paieškos sistemoms ir atitiks visus Google, Yahoo, Msn, ... keliamus reikalavimus;
  - Sukurta Svetainė bus testuojama keliomis skirtingomis naršymo programomis pasirenkant dažniausiai naudojamas ekrano skiriamąsias gebas, taip pat ant skirtingos architektūros kompiuterių bei operacinių sistemų.
 • Patogias ir funkcionalias turinio valdymo sistemas - WordPress, OpenCart, PrestaShop, Magento.
 • Gausybę papildomų funkcinių modulių Jūsų svetainės tikslams pasiekti;
 • Itin greitą, aukštos kokybes bei patikimumo serverį.
 • Protingus sukūrimo terminus.
 • Greitą ir kokybišką interneto svetainių aptarnavimą bei garantijas po sukūrimo.

Norint sukurti kokybišką projektą, bet kuriuo atveju reikia remtis konkrečios srities dideliu žinių bagažu, praktine patirtimi ir gerai išdirbta darbo bei komunikavimo sistema. Visa tai mes turime. Tai parodo ir didelis kiekis mūsų sukurtų įvairaus sudėtingumo IT projektų žr. menių punktą MŪSŲ DARBAI. Dėl šių priežasčių, tokį atsakingą darbą, kaip jūsų veidą, ar tai funkcinį įrankį internete (Web projektą) derėtų patikėti senai šioje srityje dirbantiems profesionalams, kokiais drąsiai galime sakyti esame.

Mes kuriame lengvai valdomas, vizualiai puikiai atrodančias prezentacines interneto svetaines, funkcionalias elektronines parduotuves, bei užtikriname sklandų jų veikimą ateityje. Per daugelį metų interneto svetainių ir internetinių parduotuvių kūrimo srityje, bei jų priežiūroje padarėme tikrai daug. Sukūrėme per 800 įvairių IT projektų, o internetinėje erdvėje patalpinome daugiau nei 500 svetainių ir e-parduotuvių.