Skip to content

Interneto Tinklapių Kūrimas nuo 79€ – SEO – Dizainas – Programavimas

P
Puslapiu.lt kūrėjai
Kaunas

Kontaktai


Tinklalapis

+ Susisiekti

Nusprendėte, kad Jums reikia internetinio tinklapio, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Norite, kad Jūsų tinklapis išsiskirtų iš kitų ir pirmautu Google paieškoje? Jei taip, pasiūlysime tai, ko Jums reikia.

Mūsų sukurta internetinė svetainė padės skleisti informacija apie jus, Jūsų įmonę arba verslą. Pirmausite Google paieškos rezultatuose! Unikalaus ir išskirtinio dizaino dėka būsite pastebėti internete.

www.svetainiu.lt - www.puslapiu.lt

Profesionalus interneto tinklapių kūrimas ir dizainas. Teikiame interneto svetainių, seo ir dizaino elementų kūrimo paslaugas.


Viskas, ko prireiks Jūsų internetiniam projektui!

- Tinklapių Kūrimas
Reprezentacinių svetainių kūrimas, pristatomųjų internetinių svetainių kūrimas, "landing page" kūrimas, el. parduotuvių kūrimas.

- SEO Paslaugos
SEO vidinė ir išorinė optimizacija, parduodančių tekstų rašymas, pardavimų strategijos rengimas.

- Web Dizaino Paslaugos
Reklaminių skydelių kūrimas, pristatomųjų video kūrimas, logotipų kūrimas, socialinių tinklų dizainas, grafinės vartotojo sąsajos kūrimas ir kita.

- Web Atnaujinimo Darbai
Atnaujiname tinklapius, tinklapių dizainą, įmonės įvaizdį, GUI dizainas, UI/UX turinio struktūros pertvarkymas, naujausių tendencijų pritaikymas.

- Konsultacijos
Patarimai ir pagalba, techninių trikdžių sprendimai, asmeninės interneto svetainės patikra.

Ką Jūsų internetinė svetainė turės?

Turinio valdymo sistemą, išskirtinį svetainės dizainą, mobiliąją svetainės versiją, draugišką SEO, interaktyvius efektus, facebook integraciją, daugiakalbystę, nuotraukų galeriją, Google Maps, Google Analytics ir kt.

Kodėl mes?

  1. Su klientais dirbame tiesiogiai ir nuotoliniu būdu, atsižvelgdami į visus klientų lūkesčius. Dirbame, kol randame geriausią sprendimą!
  2. Galimybė pasirinkti uz ką mokėti. Siūlome įvairius mokėjimo planus, kurie leis Jums sužinoti kiekvienos paslaugos kainą.
  3. Visiems mūsų klientams teikiame nemokamas konsultacijas bei pagalbą.
  4. Turime sukaupę didelę patirtį. Mūsų specialistai dirba daugiau nei 7 metus savo srityje.
  5. Daugelis konkurentų siūlo tik dalį paslaugų, o mes atliekame visus internetinių tinklapių kūrimo darbus: programuojame, kuriame dizainą, logotipus, reklaminius skydelius, rašome tekstus, optimizuojame paieškos sistemoms ir kitus darbus.

(daugiau apie mus rasite: www.puslapiu.lt arba www.svetainiu.lt)

Keli mūsų sukurti internetiniai tinklapiai:

http://logastrans.com/
- Logastrans yra įmonės "Logas LT" reprezentacinė internetinė svetainė. Įmonė atlieka krovinių gabenimo – ekspedijavimo paslaugas sausumos keliais. Tarptautiniu krovinių pervežimai ir logistika.

http://gametracker.lt/
- Gametracker yra populiariausias žaidimų serverių socialinis tinklas Lietuvoje. Portalas teikia įvairias statistikas, detalias žaidimų serverių istorijas, serverių monitoringą, reklaminius skydelius ir kt.

http://decorgeles.eu/
- Vieno puslapio reprezentacinė svetainė decorgeles.eu - decor gėlės užsiima didmenine ir mažmenine prekyba gėlėmis ir interjero elementais. Siūlo interjero fitodizaino paslaugas, konsultacijas ir kt.

http://hiit.lt/
- Informacinis tinklapis www.hiit.lt teikia informaciją apie didelio intensyvumo intervalinių treniruočių programas, kurių pagalba treniruotės yra trumpesnės, o treniruočių efektyvumas didesnis.

Kilo klausimų? Klauskite!

El. paštas: info@puslapiu.lt
Mob. numeris: (8-638) 38086

Daugiau apie mus ir mūsų darbus rasite:
http://www.svetainiu.lt
http://www.puslapiu.lt
http://interneto.puslapiu.lt/kurimas