Skip to content

Internetinių elektroninių parduotuvių ir interneto svetainių kūrimas reikalauja meninio supratimo, gebėjimo projektuoti Web projekto valdymą ir struktūrą, SEO standartų suvokimo, programavimo išmanymo, turinio valdymo sistemų pažinojimo ir dar daugelio kitų dalykų. Dėl šių priežasčių, tokį atsakingą darbą, kaip jūsų veidą, ar tai funkcinį įrankį internete (Web projektą) derėtų patikėti į profesionalų rankas. „Jauna Reklama“ – šioje srityje dirba jau daugiau kaip 15 metų, tad galime pasigirti didžiuliu žinių ir patirties bagažu. Klientams siūlome ypač kokybiškas, poreikius atitinkančias ir laiku atliktas paslaugas: elektroninių parduotuvių ir interneto svetainių kūrimą, informacinių portalų programavimą, serverių nuomą svetainių talpinimui, o taip pat logotipų ir banerių kūrimą.

Mes dirbame su atviro kodo turinio valdymo sistemomis: WordPress, PrestaShop, Magento, OpenCart, Joomla ir t.t. Užsakovams taip pat galime pasiūlyti rinktis iš dviejų mūsų kurtų turinio valdymo sistemų WebDev ir si.te.Admin. Kokią turinio valdymo sistemą rinktis tikslingiausia, mes jums patarsime, kai tik susipažinsime su jūsų būsimo WEB projekto funkciniais poreikiais ir numatomais lankomumo srautais.

Mes kuriame lengvai valdomas, vizualiai puikiai atrodančias prezentacines interneto svetaines, elektronines parduotuves, informacinius portalus, o taip pat užtikriname sklandų jų veikimą. Per daugelį metų interneto svetainių ir internetinių elektroninių parduotuvių kūrimo srityje bei jų priežiūroje padarėme tikrai daug. Sukūrėme per 1000 įvairių interneto projektų, internetinėje erdvėje patalpinome daugiau nei 600 interneto svetainių.

Visada stengiamės būti lankstūs ir visapusiški, klientui pateikiame optimaliausią sprendimą kainos ir kokybės prasme, atsižvelgdami į numatomus realius poreikius.

Mūsų darbus galite peržiūrėti: www.jaunareklama.lt arba www.e-svetaine.lt