Skip to content

(SEO) tekstų kūrimo ir redagavimo paslaugos

Gabija
Visi miestai

Kontaktai


Tinklalapis

+ Susisiekti

Sveikinimai, SEO tekstai, tekstai internetinėms svetainėms (WEB), soc. tinklų įrašai, straipsniai, naujienlaiškiai, skelbimai, profesionalus tekstų redagavimas.

 

Esu baigusi lietuvių filologijos ir leidybos bakalaurą, todėl mano tekstai taisyklingi.

Esu baigusi literatūros ir spaudos magistra, tad į kiekvieną darbą žiūriu kūrybiškai ir suvokiu įvairių žanrų skirtumus.

Esu įgijusi SEO specialistės profesiją, tad suprantu, ką tekstuose nori rasti ne tik žmonės, bet ir google robotukai.

 

Pradėjusi individualią tekstų kūrėjos veiklą prisiliečiau prie įvairiausių tekstų: rašiau ir redagavau ne vieną Facebook ir Instagram įrašą, rašiau internetinių svetainių (WEB) tekstus, SEO straipsnius, reklamas, straipsnius spaudai, bendradarbiavau su internetinių svetainių kūrėjais, SEO specialistais, internetinių parduotuvių sąvininkais, verslininkais. Labiausiai mane žavi šioje veikloje tai, kad kasdien galiu sužinoti begales naujų dalykų. Esu rašiusi pačių įvairiausių temų tekstų – nuo grožio paslaugų ir priemonių iki atliekų rūšiavimo ir išvežimo aprašymų, nuo tekstų šeimos fondo internetinei svetainei, iki SEO straipnių apie vienos ar kitos kalbos kilmę ir istoriją. Patikėkite man svarbių tekstų kūrimą ar redagavimą ir kartu sukurkime ne tik paieškoms draugišką tekstą, bet ir tokį, kuris skaitytojams kalbės.

 

Su tekstais profesionaliai dirbu nuo 2021-ųjų metų.