Skip to content

STUDIJA360 – reklamos ir dizaino agentūra įsikūrusi Vilniuje, tačiau dirbanti su visu pasauliu.

Per 8 metų patirtį įgyvendinome virš 650 projektų. Kiekvieną projektą analizuojame 360 laipsnių kampu. Toks mąstymo būdas duoda geriausius rezultatus. Kaskart kurdami susipažįstame su naujomis kultūromis, šiuolaikinėmis dizaino tendencijomis, bei naujais iššūkiais. Esame laimėję ne vieną grafinio dizaino konkursą Jungtinėse Amerikos Valstijose, Anglijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse.

Mūsų reklamos ir dizaino agentūra glaudžiai dirba su kiekvienu klientu, įsiklauso, pataria ir randa geriausią sprendimą, kuris užtikrina sėkmingą verslo augimą. Mums patinka šiuolaikiškas (šviežias), švarus, originalus, aiškus ir nepamirštamas dizainas. Užtikriname, jog klientai neatsiliks nuo naujausių dizaino ir programavimo tendencijų, kas ypač svarbu konkurencingame ir greitai besivystančiame pasaulyje.

Mūsų specializacija: firminio stiliaus kūrimas, logotipų kūrimas, pakuotės dizainas, elektroninių parduotuvių kūrimas ir dizainas, internetinių svetainių kūrimas, internetinių svetainių dizainas, internetinių aplikacijų kūrimas, iliustracijų kūrimas, banerių kūrimas, šriftų kūrimas, spauda ant automobilių, kalendorių maketavimas, verslo dovanų kūrimas, stendų ir plakatų maketavimas, fotografijų retušavimas, 3D vizualizacijos ir t.t.

Mūsų reklamos agentūra žino, jog logotipo ar svetainės kūrimas nėra greito maisto gaminimas. Profesionaliam darbui užtikrinti reikia pasišventimo, sklandaus bendradarbiavimo, kantrybės, laiko, kūrybiškumo ir gausybės idėjų ir jų sėkmingo išpildymo. Jei turime visus komponentus, ar dar verta maitintis greitu maistu t.y. kurti pigų ir ,,kenksmingą’’ dizainą? Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tačiau skrandžio opa, kaip ir neprofesionalus dizainas dar niekam nepadarė įspudžio :)