Skip to content

Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi 5-ių metų sėkmingą darbo patirtį, bei turinti daugiau nei 500 klientų.
Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į verslo sėkmę, bei darbo optimizavimą.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

Svetainių kūrimas – (reprezentacinių, svetainių – prekių arba produktų katalogų, elektroninių parduotuvių kūrimas). Web projektų pritaikymas mobiliesiems įrenginiams. Web modulių, įskiepių programavimas. Esame patikimas partneris įgyvendinant biudžetinių įstaigų internetinių svetainių kūrimą. Klientų tarpe yra daug biudžetinių įstaigų (mokyklos, gimnazijos, ligoninės, darželiai ir kt.)

Svetainių dizainas bei logotipų kūrimas – savo klientams siūlome tik unikalius dizaino sprendimus, produkto kūrimo procese nenaudojame šablonų.

Reklama – kontekstinės reklamos tinklas " StarADS ". www.starads.lt siūlo paspaudimų reklamą rodomą mūsų, bei partnerių puslapiuose. Galite naudoti tiek tekstinę, tiek "banerinę" reklamą reklamuojant savo produktus ir paslaugas.

Svetainių optimizavimas interneto paieškų sistemoms (SEO) – tai procesas, kurio metu siekiama padidinti lankytojų skaičių svetainėje ir pagal pagrindinius raktažodžius, susijusius su svetainės turiniu, pakelti svetainę kuo aukščiau tarp paieškos rezultatų.

Reklaminių skydelių (banner'ių) kūrimas – vaizdinė reklama žymiai efektyvesnė už tekstinę reklamą, nes būsimą savo klientą veikiate ne tik tekstu, bet ir vaizdiniu pavidalu.

Svetainių talpinimas serveriuose (hosting'as) – savo klientams suteikiame talpinimą nuosavuose serveriuose. Su talpinimu klientas gauna ir svetainės priežiūrą talpinimo laikotarpiui.

Rekvizitai:

UAB “Internet Solutions”

Reg.adresas: Tvenkinių g. 8A, Šakių k.,Kauno r. sav.,Lietuva
Biuro – Korespondencijos adresas: Lyros g. 5 – 57,Šiauliai,LT-78287,Lietuva
Įmonės kodas: 302617697

Tel: +370 66 2 35133
marketingas87@gmail.com
www.internetsolutions.lt