Skip to content

#VideoAmbasadorius – filmavimas, video montavimas, dronas FPV ir scenarijaus paruošimas

Darius Kiaulakis
Visi miestai

Kontaktai


Tinklalapis


Socialiniai tinklai

+ Susisiekti

Reikia pagalbos sukurti reklaminius klipus patraukti pirkėjų, darbuotojų dėmesį? Norisi perduoti žinutę, kurią ne tik pamatytų bei išgirstų būsimas klientas, bet ir atliktų norimus veiksmus, kad pasiekti užsibrėžtų rezultatų?

Pabendraukime. Daugiau, kaip 7 metai video turinį išnaudoju savo ir klientų verslams klestėti.

Mano super galia - žmonių filmavimas interviu formatu ir renginių akimirkų fiksavimas. Esant poreikiui, panaudojant suflerį – teleprompter’į, kad skaitant tekstą būtų sklandžiai ištransliuota žinutė.

Įsigilinęs į kontekstą, padėsiu arba visiškai imuosi, paruošti scenarijų ir atitinkamai parinksiu lokacijas bei reikiamą techniką.

Arsenale turiu:

  • 3 kameros GH5s ir kalnas objektyvų (kad pasiekti norimą vaizdą),
  • GoPro 11 Black,
  • bevieliai mikrofonai DJI,
  • mobilų profesionalų apšvietimą (Aputure LED lempos su tvirtais stovais),

FPV dronas DJI Avata ir skraidymo licencija pritaikyta pakelti droną greta neskraidymo zonų (greta oro uostų). Reikalui esant galima būtų išsiimti leidimus skristi neskraidymo zonose, kad atitikti saugos reikalavimus.

Tiesioginės transliacijos įranga keturioms kameroms nutolusioms 10 metrų atstumu nuo pulto (montažo ir garso pulto).

Montuoju su Davinci Resolve studio programa (sutvarkau spalvas, garsą, animuoju).

Legali muzika, garso spec. efektai ir filmuoti "stock" video iš Artlist.io premium paskyros.

Taip pat paruošiu arba automatiškai sugeneruoju titrus su Descript.com - pažodžiui rodomi, paryškinami žodžiai (socialiniuose tinkluose jau darosi standartas).

Misija - padėti verslams klestėti, todėl klientų prašau aiškios užduoties arba bent įvardinti rūpestėlius, kuriuos video pagalba galėtume išspręsti.

Asmeniškai, be video paslaugų, 18 metų verslauju, turiu patirties gamybos įmonių įkūrime, valdyme ir procesų tobulinime.

Todėl, ateinu ne šiaip kaip operatorius ar video montuotojas, o žmogus "suvalgęs ne vieną maišą druskos“ vystant verslus.

Seniausiam mano įkurtam ir išskirtinį produktą gaminančiam verslui 15 metų, kuris vykdo veiklą lyg šiol.

Man labai svarbu rekomendacijos, todėl kiekviena pažintis ir ypač klientas yra svarbus. Atitinkamai dažnai nueinu "papildomą mylią", kad ne tik būtų sąžiningi mainai, o ir noras pasidalinti mano kontaktu su savo kolegomis ir draugais verslininkais.

Laukiu skambučio arba per messenger žinutės, jeigu reikės įrašyti ir sumontuoti mokymus, renginį, edukaciją, klientų atsiliepimus, vidaus bei išorės objektus (interjeras, eksterjeras, landšaftas), paruošti reklaminius klipus įvairiais formatais.

Pasirinkau verslo klientus, nes suprantu verslo kalbą. Septinti metai esu BNI Lietuva aktyvus narys (virš 1100 verslių aktyvių kontaktų tinklas), todėl neretai galiu padėti spręsti ir kitus verslo iššūkius ir rūpesčius. Tačiau nusprendžiau nebūti konsultantu (pateiktas aplankas su rekomendacijomis faina, tačiau produktas, kuris padeda patikrinti idėjas čia ir dabar - tai video formatas).

#VideoAmbasadorius Darius@Kiaulakis.lt +37060099666 iš www.Mainstream.pro

P.S. Dalinuosi patarimais ir "užkadrio istorijomis" facebook grupėje: https://www.facebook.com/groups/mainstream.pro/