Skip to content

Vizualinio identiteto ir UI/UX dizaino sprendimai pritaikyti Jūsų verslui!

Rekos Agency
Visi miestai

Kontaktai


Tinklalapis


Socialiniai tinklai

+ Susisiekti
Branding'o bei UI/UX dizaino sprendimai pritaikyti Jūsų verslui!
Logotipai/baneriai/vizitinės kortelės/pakuotės
Svetainių/Elektroninių parduotuvių/Mobiliųjų aplikacijų/Platformų dizainas

REKOS Agency - skaitmeninių grafikos dizaino sprendimų agentūra.

Kūrybiški, inovatyvūs, unikalūs ir ilgaamžiški įmonės įvaizdžio bei UI/UX dizaino sprendimai. Kuriame dizaino sprendimus, orientuotus į vartotojų poreikius. Kiekvienam projektui ieškome inovatyvaus, modernaus, unikalaus, išskirtinio ir patogaus dizaino, kuris prisideda prie kliento prekės/paslaugos pardavimų.

Dėmesys detalėms, profesionali komanda bei kūrybiškos idėjos padeda mums kurti grafinio dizainos sprendimus, kuriančius vertę ir reprezentuojančius jūsų veiklą.

Remiamės ilgaamžiškumo, lengvo pritaikymo bei naudojimo ir unikalumo principais.

Dirbame ne tik jums, bet ir jūsų klientui. Prieš projektą analizuojame tikslinę auditoriją ir remiantis gautais duomeninis, parenkame tinkamus grafikos dizaino sprendimus, kurie leidžia vizualine pagalba iškomunikuoti jūsų veiklą ir siunčiamą žinutę.

Mūsų agentūros komanda susideda iš brand'o įvaizdžių kūrėjų, įpakavimo dizaino specialistų, UI/UX dizainerių, marketingo atstovų bei projektų vadovų. Tai leidžia pasiekti geriausius rezultatus, užtikrinti greitą, sklandų ir kokybišką darbą su klientais, išpildant visus jų lūkesčius.

Mes kuriame sprendimus, kurie turi vertę.